Balanční odrážedlo Leo - oranžová

Balanční odrážedlo Leo je stabilní a má nafukovací kola. Je rychlejší,vhodné pro starší děti, které ještě nejsou připraveni na šlapací kolo.

Dostupnost:Skladem
Výrobce:GIMME
1699,- Kč s DPH běžná cena: 1852,-Kč

Galerie Balanční odrážedlo Leo - oranžová

Balanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžováBalanční odrážedlo Leo - oranžová

Popis Balanční odrážedlo Leo - oranžová

Nic nepotěší rodiče víc než správný rozvoj vašeho dítěte. Toto odrážedlo rozvíjí rovnováhu, balanc, obratnost fyzickou zdatnost, reflexy atd. Pokud je dítko zapálené do pohybu, doporučujeme před klasickým šlapacím kolem zvolit ještě jeden krok a to je odrážedlo, děti potom jízdu na klasickém kole zvládají mnohem lépe. 

Tento model je designově vydařený, ale není to pouze o tom, konstrukce je vyrobená tak, aby byla stabilní kvuli nastupování a vystupování. Rám je velmi odolný proti poškození. 

Velikou předností tohoto odrážedla je nízká hmotnost rámu 4.3kg a 12palcová gumová kola s duší, která lépe přilnou k zemi. Výška řídítek je až 60cm.

Odražedlo Leo je vhodné pro děti 2-6 let. Ultra lehký ocelový rám unese až 30 kg, kola jsou uložená na ložiskách

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

TOP produkty

Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue

Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue

Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue, která má 2x silnější motor, než ostatní na trhu! Nosnost až 120Kg. Jednoduše naskočte a jeďte!

23499,- Kč s DPH (25614,-Kč) více informací

RC dinosaurus - Obří model Dinosaura na dálkové ovládání

RC dinosaurus - Obří model Dinosaura na dálkové ovládání

Nádherný RC model dinosaura na dálkové ovládání. Mění se mu nálady, otevírá čelist, hýbe hlavu, krkem i ocasem a dokonce reaguje na vnější okolí!

2490,- Kč s DPH (2714,-Kč) více informací
0,- Kč
Položek: 0