Obchodní podmínky eshopu RClevne.cz

Následující obchodní podmínky vymezují obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.
Obchodní podmínky jsou platné od 25. 5. 2018.

Prodávající

Prodávajícím je Lukáš Šindler, IČ: 87503026 (zapsáno v živnostenském rejstříku od 03.01.2011), Sídlo: Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, Email: info@rclevne.cz. Prodávající je provozovatelem internetového obchodu rclevne.cz. Prodavající je povinnen doručit zboží dle objednávky, kterou vytvořil kupující a to v co nejkratším možném čase s přihlédnutím k dostupnosti objednaného zboží.

Kupující

Kupujícím se stává každý, kdo vytvoří objednávku z internetového obchodu rclevne.cz, který provozuje prodávající.

Vytvoření objednávky

Objednávka je vytvořena v momentě jejího odeslání z nákupního košíku z internetového obchodu rclevne.cz. Storno objednávky lze provéct pomocí emailu.

Ceny produktů

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a zaokrouhleny na celé koruny. Prodávající není plátce DPH.

Záruční lhůta

Pokud není uvedeno u produktu jinak, pak je záruční doba vždy 2 roky nebo jiná lhůta dle platných zákonů ČR.

Ochrana osobních údajů

Svou informační povinnost vůči kupujícímu ve smyslu čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) související se zpracováním osobních údajů kupujícího pro účely plnění kupní smlouvy, pro účely jednání o této smlouvě a pro účely plnění veřejnoprávních povinností prodávajícího plní prodávající prostřednictvím zvláštního dokumentu, který naleznete ZDE.

Reklamace

Reklamaci řešíme s každým zákazníkem individuálně, aby proběhla co nejrychleji. Pokud chcete něco reklamovat, kontaktujte nás prosím na emailu info@rclevne.cz a my Vám doporučíme nejrychlejší postup.

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Kupující může bez uvedení důvodu vrátit zboží a odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

Doručení zboží

K dodání zboží využíváme spolehlivou službu PPL, samozřejmě máte možnost jak dobírky, tak platbu převodem. Zboží je většinou doručeno následující pracovní den od objednání na požadovanou adresu. Dále můžete využít i osobního odběru v místě Mochov u Prahy.

 

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

TOP produkty

Robotický vysavač Conga Titan 1790

Robotický vysavač Conga Titan 1790

Robotický vysavač Conga Titan 1790 vysává, vytírá, drhne a zametá. Pomocí senzorů se vyhne překážkám, vyhodnocuje trasu....

5590,- Kč s DPH (6093,-Kč) více informací

DF-4J XXL CRAWLER 2020 ŠEDÝ s LED 5CH VYSÍLAČ 2,4 Ghz

DF-4J XXL CRAWLER 2020 ŠEDÝ s LED 5CH VYSÍLAČ 2,4 Ghz

DF-4J XXL Crawler je vybaven stejnosměrným 60-ti závitovým motorem a s vysokým točivým momentem. Model má super měkké pneumatiky, díky kterým perfektně doslova obejme každou překážku. Diferenciály modelu jsou uzavřené a speciální elektronický regulátor t

6990,- Kč s DPH (7619,-Kč) více informací
0,- Kč
Položek: 0