Skládací koloběžka AILO - černá

Skládací koloběžka AILO s velikými koly, stojánkem a tlumičem předního kola unese až 100kg.

Dostupnost:Skladem
Výrobce:RCobchod
1872,- Kč s DPH běžná cena: 2040,-Kč

Galerie Skládací koloběžka AILO - černá

Skládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černáSkládací koloběžka AILO - černá

Popis Skládací koloběžka AILO - černá

Koloběžka je věc, kterou děti prostě milují. Naučit se na ní jezdit dokážou velice rychle a pak už ji berou všude s sebou. Výhodou je, že je skládací, mohou si ji snadno uložit třeba do skříňky ve škole, nebo ji prostě nechat někde v rohu na kroužku nebo na hřišti. 

Tato koloběžka je celá vyrobena z hliníku, je pro to velice odolná proti poškrábání a zničení. Na řidítkách má molitanové ochrany a na stupátku protiskluzovou ochranu. Tento typ je vybaven tlumičem předního kola pro pohodlnou jízdu,díky větším kolům je vhodná i do mírného terénu a patří mezi rychlejší koloběžky. Průměr kol je 20cm. Jako jediná z této řady má stojánek. 

Koloběžka AILO je vhodná pro osoby vážící maximálně 100kg a měřící 145-195cm.

 

Technické parametry: 

Výška: 80-102cm
Délka: 93.5cm
Délka stupátka: 37.5cm
Šířka stupátka: 14cm

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

TOP produkty

Conga RockStar 900 Ultimate

Conga RockStar 900 Ultimate

Chcete zkrátit čas úklidu na minimum a přitom dosáhnout výsledků, jako když ,,lezete po kolenou,,? Máme pro vás jedinečný Tyčový vysavačConga RockStar 900 Ultimate nové generace!

8890,- Kč s DPH (9690,-Kč) více informací

Robotický vysavač Conga Titan 1790

Robotický vysavač Conga Titan 1790

Robotický vysavač Conga Titan 1790 vysává, vytírá, drhne a zametá. Pomocí senzorů se vyhne překážkám, vyhodnocuje trasu....

5590,- Kč s DPH (6093,-Kč) více informací
0,- Kč
Položek: 0