DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červený

NOVINKA - CRAWLER DF-4S EDITION S KOVOVÝM RÁMEM A V PLNÉ VÝBAVĚ! DF-4S Crawler XL 313mm Edition, již v základu s 5 kanálovým vysílačem, se kterým lze...

Dostupnost:Skladem na externím
Výrobce:DF models
6990,- Kč s DPH běžná cena: 7619,-Kč

Galerie DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červený

DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červenýDF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červený

Popis DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše z vysílače, červený

NOVINKA - CRAWLER DF-4S EDITION S KOVOVÝM RÁMEM A V PLNÉ VÝBAVĚ!


DF-4S Crawler XL 313mm Edition, již v základu s 5 kanálovým vysílačem, se kterým lze ovládat LED osvětlení, naviják, a přepínání dvou rychlostí! Standardně je dodáván s pevným kovovým rámem.


Popularita Crawlerů stále roste! Nyní přicházíme s novinkou pro náročné, s modelem v plné výbavě a vy už nemusíte nic dodatečně kupovat a montovat. Model je dodáván s 5 kanálovým vysílačem, který má mimo standardních prvků navíc ovládání LED osvětelení z vysílače, ovládání navijáku tam a zpět, a přepínání 1. a 2. převodového stupně. S modelem lze tedy jezdit rychle výkonně, nebo šplhat po skalách v náročném terénu. Podvozek je výškově nastavitelný aby se dalo přizpůsobit individuelním potřebám.


DF-4S Crawler je vybaven stejnosměrným  36 závitovým motorem a s vysokým točivým momentem. Model má super měkké pneumatiky, díky kterým perfektně doslova obejme každou překážku. Diferenciály modelu jsou uzavřené a speciální  elektronický regulátor typu crawler, má funkci zastavení při sjíždění ze svahu. Úhel nájezdu na překážku je až 90%, v závislosti na terénu. Elektronika je v modelu chráněna proti stříkající vodě, takže vlhkost není problém. Pevné nápravy, extrémní odpružení, dlouhá doba jízdy, kvalitní kovový rám a mnohem více nabízejí nové modely řady BasicLine XXL!


Vstupte do velkého světa "pomalých" vozidel!
Díky mnoha volitelným hliníkovým dílům může Váš model získat mnoho tuningových úprav a vylepšení.


Obsah balení:

DF-4S Edition Crawler RTR
2,4 GHz dálkové ovládání 5 kanálů
36 závitový motor s vysokým točivým momentem
Crawlerový  regulátor s funkcí brzdy ve svahu
LED osvětlení - namontované
Naviják - namontovaný
NiMH akumulátor - 7.2 V - 1500 mAh
Síťová nabíječka 220V
Návod k obsluze


Technické údaje:

Měřítko: 1:10 XL
Pohon 4x4
Délka: 540 mm
Šířka: 240 mm
Výška: 270 mm
Rozvor kol: 313 mm
Hmotnost: 2600 g
Pneumatiky: 110 * 40 mm


Pro zprovoznění budete potřebovat 4xAA baterie do vysílače. Alternativně lze pro vysílač použít akumulátor 2S LiPo 7,4V s BEC konektorem.

KATEGORIE ZBOŽÍ

Doprava zdarma

TOP produkty

Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue

Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue

Žádné zácpy, žádné parkování, žádné znečištění - to vám umožní Elektrická koloběžka Bongo série Z Blue, která má 2x silnější motor, než ostatní na trhu! Nosnost až 120Kg. Jednoduše naskočte a jeďte!

23990,- Kč s DPH (26149,-Kč) více informací

RC dinosaurus - Obří model Dinosaura na dálkové ovládání

RC dinosaurus - Obří model Dinosaura na dálkové ovládání

Nádherný RC model dinosaura na dálkové ovládání. Mění se mu nálady, otevírá čelist, hýbe hlavu, krkem i ocasem a dokonce reaguje na vnější okolí!

2490,- Kč s DPH (2714,-Kč) více informací
0,- Kč
Položek: 0